Nela Maciejewska
Agencja Aktorska BUMERANG (Agencja główna)
Informacje o aktorze
- Wiek grania roli
- Rok urodzenia
- 1994 (29 Lata)
- miejsce urodzenia
- wzrost (cm)
- Waga w kg)
- Kolor oczu
- Kolor włosów
- Długość włosów
- budowa ciała
- miejsce zamieszkania
- Opcje mieszkaniowe
- narodowość
- Języki
- angielskipolskifrancuski
- Dialekty
- francuski paryskikalifornijski angielski(Dialekt macierzysty)
- Akcenty
- sport
- taniec
- (Główny) zawód
- Specializations
- Śpiew
- tonacja
- Prawa jazdy
Vita
Podstawowe wykształcenie aktorskie
- 2012 – 2015
- Les Ateliers du Sudden in Paris
szkolenia zawodowe
- 2017 – 2020
-
Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie
- 2017
-
James Franco's Studio 4
- 2015
-
The Stella Adler Academy of Acting
nagrody/wyróżnienia
- 2020
-
The Kemerovo Drama Schools Competition (Drama) (musical)
- 2020
-
RGISI Russian Institute of Performing Arts (choreografia)
- 2018
-
The Kemerovo Drama Schools Competition (spektakl)
film
- 2023
-
Oskarżenie (Accusation) (film krótkometrażowy)Ula (drugoplanowa) Jan Bujnowski producent: Julia Wołodźko, Przemysław Sitek Scenariusz: Karol Tarasewicz
- 2022 – 2023
-
Irena’s Vow (spektakl)Anna (gościnnie) Louise Archambault producent: Darius, K&K Film Selekt, Entract Studios Reżyser obsady: Monika Jóźwik, Melissa A. Smith Scenariusz: Dan Gordon
- 2021
-
To musi być miłośćRecepcjonistka (gościnnie) Michał Rogalski producent: Akson Studio Reżyser obsady: Ewa Brodzka Scenariusz: Agnieszka Pilaszewska
- 2019
-
Jak poślubić milionera? (film kinowy)Malina (drugoplanowa) Filip Zylber producent: Endemol Shine Dystrybucja: Endemol Shine
telewizja
- 2023
-
Gry rodzinne (Family Games) (serial)Ewa (gościnnie) Łukasz Ostalski producent: Akson Studio Stacja: Netflix Dystrybucja: Netflix Reżyser obsady: Magdalena Szwarcbart Scenariusz: Agnieszka Pilaszewska
- 2023
-
Polowanie na Ćmy (Moth Hunting) (spektakl)Mathilde (drugoplanowa) Michał Rogalski producent: Akson Studio Stacja: TVP 1 Dystrybucja: Netflix, TVP Reżyser obsady: Marta Kownacka Scenariusz: Katarzyna Tybinka, Anna Gabryś
- 2019 – 2020
-
Mały ZgonCzarna (gościnnie) Juliusz Machulski producent: Canal+ Stacja: Canal Plus Reżyser obsady: Julia Popkiewicz
- 2020
-
Pierwsza Miłość (spektakl)Patrycja (pierwszoplanowa) Jakub Miszczak Stacja: Polsat
- 2019
-
Mały Zgon (spektakl)Cicha (drugoplanowa) Juliusz Machulski Stacja: Canal +
- 2019
-
Na dobre i na złe (spektakl)Sandra Nowkuńska (pierwszoplanowa) Grzegorz Lewandowski Stacja: TVP2 Reżyser obsady: Monika Figura
- 2017
-
Wojenne Dziewczyny (spektakl)Jolanta Rawska (inna) Michał Rogalski producent: Akson Studio Stacja: TVP
- 2017
-
Ultrafiolet (spektakl)Natalia Jagoda (drugoplanowa) Jan Komasa Stacja: AXN
- 2017
-
Ojciec Mateusz (spektakl)Aldona Pukiel (drugoplanowa) Filip Zylber Stacja: TVP
- 2016
-
Przyjaciółki (spektakl)Sekretarka Jeleńskiego (inna) Grzegorz Kuczeriszko Stacja: Polsat
teatr
- 2024
-
Iwona, Księżniczka Burgunda (spektakl)Iwona (pierwszoplanowa) Jarosław Tumidajski Teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego
- 2023
-
Biesiada u Hrabiny KotłubajHrabina Kotłubaj (pierwszoplanowa) Błażej Peszek Teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego
- 2023
-
Przyjazne DuszeMary Willis (pierwszoplanowa) Przemysław Redkowski Teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego
- 2023
-
ZemstaKlara (drugoplanowa) Paweł Świątek Teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego
- 2020 – 2021
-
Baba-Dziwo (spektakl)Petronika Selen-Gondor (pierwszoplanowa) Ewa Domańska Teatr: Teatr Polski w Warszawie
- 2019 – 2020
-
Debiut (operetka)Bezimienna (pierwszoplanowa) Dorota Lulka Teatr: Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
- 2019 – 2020
-
Bierki (spektakl)Aśka (pierwszoplanowa) Zbigniew Brzoza Teatr: Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
- 2016
-
Frankenstein Junior (choreografia)Villageoise (drugoplanowa) Christophe Charriere, Angeline Hennegueule Teatr: Theatre des Beliers Parisiens
- 2015
-
No Love? (spektakl)Janine (drugoplanowa) Beatrice Nilska Teatr: Theatre Michel Galabru Montmartre
- 2015
-
Footlost (choreografia)Dancer (drugoplanowa) Christophe Charriere Teatr: Theatre des Beliers Parisiens
audio
- 2023
-
MakbetWiedźma III, Zjawa III (drugoplanowa) Dariusz Błaszczyk
- 2023
-
BalladynaSkierka (drugoplanowa) Wawrzyniec Kostrzewski Dystrybucja: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie
- 2023
-
Nie SkaczŻona Adam Wojtyszko producent: Teatr Polskiego Radia
- 2021
-
Miasto DuchówYulissa
- 2020
-
Gramy u siebie
- 2020
-
Będziemy bohaterami (We will be heroes)
reklama
- 2024
-
Stokrotka (reklama w telewizji)Sprzedawczyni (drugoplanowa) Jan Macierewicz Reżyser obsady: Viola Borcuch