Kasia Pachelska
Fifth Element Talent Agency (Agencja główna)
Informacje o aktorze
- miejsce urodzenia
- wzrost (cm)
- Kolor oczu
- Kolor włosów
- Długość włosów
- miejsce zamieszkania
- narodowość
- Języki
- polskiangielskihiszpańskiniemiecki
- Dialekty
- amerykański(Dialekt macierzysty)amerykański południowe stanyangielski(Dialekt macierzysty)angielski (Londyn)angielski Cockneyangielski królowejgwara małopolskairlandzkikanadyjsko-angielskiwielkopolska(Dialekt macierzysty)
- Akcenty
- sport
- taniec
- (Główny) zawód
- Specializations
- Śpiew
- tonacja
- Prawa jazdy
Vita
Podstawowe wykształcenie aktorskie
- 2022
- Royal Central School of Speech and Drama
szkolenia zawodowe
- 2020
-
National Youth Theatre London
- 2020
-
Identity School of Acting London
- 2019
-
AST National Academy of Theatre Arts Kraków
- 2018
-
The Grotowski Insitude, Wrocław
- 2016 – 2017
-
Drama Studio in BAZA Theatre in Warsaw
- 2016
-
ASiK (Academy of Arts and Culture), Warsaw
- 2016
-
Warsaw Mime Centre
- 2016
-
New Art Association, Warsaw
film
- 2024
-
Dom Dobry (film fabularny)Dziewczyna z Ośrodka (drugoplanowa) Wojciech Smarzowski producent: Lucky Bob Dystrybucja: Warner Bros. Entertainment Polska Reżyser obsady: Magdalena Szwarcbart Scenariusz: Wojciech Smarzowski
- 2024
-
Upstream / Idź pod prąd (film fabularny)Dżaga Wiesław Paluch producent: Superconic Production Reżyser obsady: Marta Wojciechowicz Scenariusz: Doman Nowakowski, Wiesław Paluch
- 2023
-
F.A.I.T.H. (film fabularny)Faith (pierwszoplanowa) Xandy Sahla producent: Xandy Productions
- 2022
-
Winter Dream / Wygrac Marzenia (film fabularny)Maryna (drugoplanowa) Piotr Fiedziukiewicz producent: Timing Entertainment Dystrybucja: Netflix Reżyser obsady: Paulina Grabowska, Orbán Andrea Scenariusz: Sebastian Staszewski
- 2022
-
Steps and a move (film krótkometrażowy)Scarlett (pierwszoplanowa) Val Ducept producent: Red Danube Productions, Larisa Lupes
- 2022
-
Before she goes (film krótkometrażowy)She (pierwszoplanowa) Ewa Emini producent: Tamara Hayllio
- 2022
-
Nun with a chainsaw (film krótkometrażowy)Marcy (pierwszoplanowa) Robert Getty producent: Dancing Raven Films
- 2021
-
My name is Sara / The Occupation (film fabularny)Rachel Dubner (drugoplanowa) Steven Oritt producent: James Lucy Productions, Media Luna New Films, Watchout Studio Dystrybucja: Amazon Prime Video, Strand Releasing Reżyser obsady: Nadia Lebik Scenariusz: David Himmelstein
- 2020
-
Peace / Spokój (film krótkometrażowy)Angela (pierwszoplanowa) Jan Gazicki producent: Planet Belbax Reżyser obsady: Barbara Bortkiewicz Scenariusz: Liliana Pomykalska
- 2020
-
Home infatuated (film eksperymentalny)rola pierwszoplanowa Yleana Ruth Hane
- 2019
-
Fall (film fabularny)Vera (pierwszoplanowa) Richard Weston producent: Identity School of Acting
- 2019
-
Direct to her heart (film krótkometrażowy)Sophie (drugoplanowa) Daniel McQuarrie producent: William Craig
- 2017
-
Once upon a time in November / Pewnego razu w listopadzie (film fabularny)Andrzej Jakimowski producent: Adam Production, Mike Downey, Katarzyna Kucia Dystrybucja: Kino Swiat Scenariusz: Andrzej Jakimowski
- 2017
-
The limit / Granica (film krótkometrażowy)Agnieszka (pierwszoplanowa) Dominik Szarwacki producent: Politechnika Warszawska
- 2016
-
City Lights (film krótkometrażowy)Alex (pierwszoplanowa) David Bajerski producent: Adam Bajerski
- 2016
-
Shadows (film krótkometrażowy)Karol Michalik
telewizja
- 2024
-
Bay of Spies / Zatoka Szpiegów (serial telewizyjny)Klara Bieszke (drugoplanowa) Michal Rogalski producent: Telewizja Polska (TVP) Stacja: Telewizja Polska (TVP) Dystrybucja: TVP VOD Reżyser obsady: Marta Kownacka Scenariusz: Wojciech Lepianka, Michał Godzic
- 2022
-
Inspector Rex (Komisarz Alex) (serial)Agata Nowicka (główna serial) Krzysztof Lang producent: Telewizja Polska – Agencja Filmowa, Water Color Studio Stacja: TVP 1 Dystrybucja: TVP Reżyser obsady: Paulina Grabowska
- 2019
-
Our Century (Stulecie winnych) (serial)Tereska Domaniewska (drugoplanowa) Piotr Trzaskalski producent: Endemol Shine Polska, TVP Telewizja Polska Stacja: TVP 1 Dystrybucja: Telewizja Polska (TVP) Reżyser obsady: Nadia Lebik, Viola Borcuch
- 2018
-
Trace (Ślad) (serial)Justyna Witek (główna serial) Maciej Dutkiewicz producent: Telewizja Polsat, Okił Khamidov, Tako Media Stacja: Telewizja Polsat Reżyser obsady: Monika Jordan-Młodzianowska
teatr
- 2022
-
I am the bomb (spektakl)Rachel, News Reporter, Doctor, Mother (drugoplanowa) Lewis Miles producent: Aixa Amarante Productions Teatr: Riverside Studios London
- 2022
-
Dance NationMaeve Marina Calderone Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: Clare Barron
- 2022
-
Lion in the streets (spektakl)Christine, Joanne, Lilly (pierwszoplanowa) Robert Styles Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: Judith Thompson
- 2022
-
SPOT (spektakl)Person D - BDSM test, Pornhub, Grandmother, Estate Agent, Polly Buddy (pierwszoplanowa) Yasmin Mehboob-Khan producent: Jessica McLaughlin Cafferty Teatr: Royal Central School of Speech and Drama
- 2021
-
The Frontline (spektakl)Val, Justa, Christian (drugoplanowa) Debbie Seymour Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: Ché Walker
- 2021
-
The Oresteia (spektakl)Electra (pierwszoplanowa) Claudette Williams Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: Ajschylos
- 2021
-
Richard II (spektakl)Lord Fitzwater, Bushy, Green (drugoplanowa) Alex Howarth Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: William Shakespeare
- 2021
-
The way of the worldMrs. Marwood Lindsay Posner Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: William Congreve
- 2020
-
PicnicHelen Potts Rolf Saxon Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: William Inge
- 2020
-
A Midsummer Night's Dream (spektakl)Hermia (pierwszoplanowa) Claudette Williams Scenariusz: William Shakespeare
- 2020
-
Twelfth Night (spektakl)Maria (drugoplanowa) Peter McAllister Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: William Shakespeare
- 2019
-
My IdentityValentina Ceschi Teatr: National Youth Theatre
- 2019
-
The Seagull (spektakl)Polina (drugoplanowa) Peter McAllister Teatr: Royal Central School of Speech and Drama Scenariusz: Anton Czechow
- 2017 – 2018
-
Unde Malum? (spektakl)rola pierwszoplanowa Krzysztof Szekalski
- 2018
-
The Master and MargaritaMargarita Jakub Pruski Teatr: Ochoty Theatre Warsaw
- 2017
-
Cinderella (spektakl)Cinderella (pierwszoplanowa) Olga Ciężkowska Teatr: BAZA Theatre Warsaw
- 2016
-
Miłosne Rozterki wg Krakowiaków i GóraliDeath Małgorzata Zajączkowska Teatr: Wielki Theatre Warsaw
- 2015
-
The Davidson CaseNewswoman Hanna Wilczyńska Teatr: Adonai Youth Theatre
- 2014
-
TestimonyHanna Wilczyńska Teatr: Adonai Youth Theatre
- 2013
-
ReturnsHanna Wilczyńska Teatr: Adonai Youth Theatre
audio
- 2022
-
Maternity Blues (film narracyjny)rola pierwszoplanowa Stuti Bansal producent: Royal College of Art
inne
- 2024
-
Steel and Glass (teledysk)Danseus (pierwszoplanowa) Jonathan Bree producent: Jagoda Elson
- 2022
-
When we met (teledysk)Danseus (pierwszoplanowa) Jonathan Bree producent: Lil Chief Records, Agents of Distraction, Marc Swadel
- 2022
-
Epicurean (choreografia)Danseus (pierwszoplanowa) Jonathan Bree producent: Marc Swadel
- 2022
-
Pre-Code Hollywood (choreografia)Danseus (pierwszoplanowa) Jonathan Bree producent: Marc Swadel
- 2017
-
Futurelight L.O.V.E. (teledysk)rola pierwszoplanowa Iga Sadowska producent: Magdalena Kuśmierczyk