Lacrossebadmintonbilarddeskorolkajazda konnajazda konna westernowajogapiłka nożnapływaniesiatkówkaskoki przez przeszkodysnowboardujeżdżaniewspinaczka na ściance
taniec
balethip hop
(Główny) zawód
młody/a aktor/ka
Śpiew
śpiew chóralny
Prawa jazdy
B - samochód
Vita
film
2019
Striche an der Wand
(film krótkometrażowy)
Kasia
(drugoplanowa)
Guy Dimensteinproducent: Oliver Theurich Produktion
2017
Schlaflos
Alina
(pierwszoplanowa)
Christian Ludwigproducent: David & Oliver Theurich Filmproduktion
2016
Weltbeben
Erdling
(drugoplanowa)
Rico Herreproducent: Oliver Theurich ProduktionDystrybucja: Oliver Theurich Produktion
2014
FRIENDS Promotion
Anna
(pierwszoplanowa)
Mischa Olmaproducent: FRIENDS Promotion
2013
Last Man On Earth
Hope
(drugoplanowa)
Arno Grossproducent: Reart Film Entertainment
2013
I am my biggest rival
Anka
(pierwszoplanowa)
Sascha Schulz
2013
Ich bin, du warst
Marie
(pierwszoplanowa)
Anne Lohsproducent: Anne Lohs
2013
Last Man On Earth
Violet
(drugoplanowa)
Arno Grossproducent: Reart Film Entertainment
2013
Applecreampiecake
Model
(pierwszoplanowa)
Emiliano Deificusproducent: DJ Wee-O
2012
Hunde die bellen beißen doch!
Eva
(pierwszoplanowa)
Inka Weigelproducent: Europäische Medien- und Business-Akademie Berlin
2012
Lilienschauer
Hanna
(pierwszoplanowa)
Anne Lohsproducent: Buffalo Produktion
2012
Guck nach vorne, Emma
Emma
(pierwszoplanowa)
Sabina Kamleiterproducent: DEKRA Hochschule Berlin
2012
Das Lachen
Mia
(pierwszoplanowa)
Amelie Zweyerproducent: Europäische Medien- und Business-Akademie Berlin
2012
Ich zähle ab 1000
Marie
(drugoplanowa)
Marie Grub, Feline Grub
2011
Einmal und für immer
Ally
(pierwszoplanowa)
Lara Fritz
2011
Blind vertrauen
Mädchen
(pierwszoplanowa)
Sandra Brockötter
2011
Oskarreif
Marie
(drugoplanowa)
producent: Design Akademie Berlin
2011
Das Leben ist ein seltsamer Ort
Dorentina
(pierwszoplanowa)
Kathrin Eckert
2010
Don Seenu
Model
(drugoplanowa)
Gopichand Malineniproducent: RR Movie Makers Production
2009
Déjà Vu
Prostituierte Paula
(drugoplanowa)
Urban Zellweger
2009
Désamour
Mädchen
(drugoplanowa)
Joel Jentproducent: Aaron Film GmbH
telewizja
2023
Barbara Salesch – Das Strafgericht
(serial)
Mira Sander
(główna serial)
Stacja: RTL
2022
K11 – Kommissare im Einsatz
(serial)
Layla Tauber
(drugoplanowa serial)
Stacja: Sat. 1
2019
Klinik am Südring
(serial)
Miriam Gertz
(pierwszoplanowa)
Stacja: SAT.1
2017
Ein starkes Team
Model Carina
(drugoplanowa)
Stacja: ZDF
2016
Verdachtsfälle
Hanna
(pierwszoplanowa)
producent: FilmpoolStacja: RTL
2015
Vampirgeflüster
Janina Kurt
(pierwszoplanowa)
producent: Janus TVStacja: RTL2